Виробник ігр для українців - Ігрософт

Гравцям з України виробник ігор Igrosoft знайомий з 2000-х років. Тоді кожне авторитетне наземне казино закуповувало безліч його розробок – електромеханічні апарати збирали величезні компанії. Адаптувавшись під сучасні умови, студія почала розробляти онлайн-аналоги своїх ігор, які й досі мають неабиякий попит.

Популярні автомати виробника

Усі слоти

Ігрософт на світовому ринку

За час існування російської студії, з 1999 року, було випущено 12 різноманітних і неповторних автоматів. Трохи пізніше з’явилися 5 оновлених версій найбільш відомих ігор. Популярність цих апаратів досягалась правильним вибором тематики: слоти розроблялися на основі історій з реального життя.

Igrosoft дає змогу гравцям стати володарем гаражу та покопирсатися в ньому в пошуку скарбів або спробувати втекти від лисиці, будучи Колобком. Користувачам також до вподоби можливість приєднатися до пригод з Вінні Пухом чи відправитися на безлюдний острів з Робінзоном. Саме через це багато хто й досі продовжує грати в морально застарілі автомати бренду.

Популярні ігри провайдера

Особливостями слотів, крім сюжету та цікавих персонажів, є унікальні та неповторні бонусні раунди, у яких важливе значення мають дії гравців. Щоб зрозуміти привабливість розробок виробника, користувачам варто ознайомитися з найкращими з них:

  • Crazy Monkey – гравець потрапляє в саме серце джунглів, де він в компанії невеличкої мавпи проходитиме випробування. П’ятибарабанний пристрій має дев’ять активних доріжок, на яких можна зібрати комбінацію з максимальним множником у х5000 від ставки. Тут є дикий символ та Скаттер. Допомагайте звіряткові вибирати правильну ліану, збирайте монети та остерігайтесь цегли й ковадла в бонусній грі.
  • Resident – автомат пригодницької тематики, реалізованої на основі пошуків секретних документів на ворожій військовій базі. Він передбачає стандартну структуру з ігровим полем 5х5 та 9 ліній виплат. Унікальним є не тільки сюжет, а й бонусний раунд. У ньому треба відкрити якомога більше сейфів та знайти симпатичну помічницю.
  • Lucky Haunter – атмосферний слот, у якому дії розгортаються в невеличкому барі. Тут можна душевно поспілкуватися з барменом та котом після декількох пляшок міцного напою. Ризик-гра дозволяє виграти чималі кошти в разі правильного вибору корка від пляшки та прихованої під кришкою страви.
  • Garage – сюжет очевидний з назви слота. Символами є інструменти та предмети гаражного інтер’єру. П’ятибарабанний апарат зі стандартним числом ліній (9 штук) дає можливість виграти значну суму, якщо гравець знайде ключ від автомобіля чи відкриє коробки, не потрапивши на очі інспектору ДАІ.

Як виграти в ігри від Igrosoft

Незважаючи на відсутність фріспінів, виграти чималі суми можна в різноманітних бонусках. Вони випадають дуже часто, якщо грати на максимальних ставках. Тому треба мати значний банкрол на 50-100 ходів. Новачкам варто починати з деморежиму. Це дасть змогу перевірити комбінації та зрозуміти систему активації бонусів.