Ігри від Playson для українців

У 2012 році почалася історія компанії Playson, яка згодом стала дуже популярною на ринку азартних розваг. Це обумовлено уважним підходом до створення ігрових автоматів та інших симуляторів. Репутація бренду підтверджується високими оцінками, які його розробки здобули на виставках ICE, G2E Asia, EiG. Сьогодні виробник націлений на ринок Європи. Він має офіси на Мальті та в Україні.

Популярні автомати виробника

Усі слоти

Продукція компанії-виробника

Розробки студії сертифіковано незалежною комісією Quinel M. Limited. Це підтверджує надійність генератора випадкових чисел та прозорість процесу. На чесність результатів раундів неможливо вплинути жодними методами. Ігрові автомати Playson захоплюють графічною візуалізацією, унікальністю сюжету та великою кількістю тематик.

На сьогодні портфоліо складається з майже 100 симуляторів. Це пригодницькі та середньовічні моделі, розробки на основі легенд та міфів, фантастичні та фруктові апарати, настільні розваги та відеопокер. Багатоплатформні ігри можна запускати на будь-яких ґаджетах та моніторах ПК.

Популярні автомати Playson

Виробник створює різноманітні ігри, як за графікою, так і за геймплеєм. До кращих моделей належать такі:

  • Mighty Africa – слот з високоякісною графічною складовою та африканською тематикою. На 6 барабанах та фіксованих 4096 лініях зустрічаються жителі джунглів та пустелі, які допомагають виграти значні кошти. Є також фріспіни, Вайлди та Скатери.
  • Down the Pub – тривимірна гра з відмінною графікою про паб, у якому можна пропустити декілька бокалів. Апарат з віддачею в 96,42% оснащено бонусним раундом, безкоштовними спінами, wild, scatter-символами та множником.
  • Skyway – унікальна гра від Плейсон. У польоті гравці можуть отримати до х9000 від ставки. Слот з 5 барабанами та 21 лінією виплат дозволяє стати учасником повітряного бою, а спецсимволи, фріспіни та множники – дістати з неба чималі виграші.
  • Sakura Dragon – 5-барабанний пристрій з 15 лініями, функцією фріспінів та азіатською тематикою. Автомат захоплює яскравістю та якістю графіки. Користувач потрапляє у парк, де квітне сакура та живуть дракони. Дикі та бонусні символи принесуть x50 від загальної ставки.
  • Viking Gods: Thor and Loki – історія протистояння скандинавських богів Тора та Локі. Апарат має таку ж структуру, як попередньо розглянутий, проте трохи інакшу механіку гри. Якщо гравець виконає чотири завдання, то отримає винагороду у вигляді фріспінів з декількома режимами гри. Тут є дикий символ, однак нема Скатеру.

Як виграти в слотах від Playson

Оскільки кожна розробка провайдера має унікальну структуру та свої нюанси геймплея, підібрати одну виграшну тактику не вийде. Рекомендуємо спочатку спробувати безкоштовні версії вибраних ігор Playson. Це дозволить власноруч розібратися з функціями та розробити відповідну стратегію, щоб підвищити шанси на успіх.