Quickspin - розробник азартних ігр

Шведський виробник Quickspin займається розробкою інноваційних автоматів з 2011 року. Компанія вийшла на світовий ринок азартних розваг під керівництвом колишніх директорів відомих студій-конкурентів NetEnt та Unibet. При створенні ігор використовує метод вивчення попиту на певні тематики, функції апаратів, а також враховує актуальні потреби гравців. Завдяки цьому вендор отримав багато контрактів з великими брендами (Bet365, William Hill та ін.) та здобув винагороди Кращий соціальний провайдер та Краще мобільне ПЗ року.

Популярні автомати виробника

Усі слоти

Quickspin на світовому ринку виробництва ігор

Компанія вибирає політику якості, а не кількості. Вендор розробляє унікальні слоти з неповторною стилістикою, висококласною графікою та захопливим сюжетом. На сьогодні випущено близько 80 їх різновидів. Проте студія планує також продукувати інші азартні розваги, у тому числі live-платформи.

Креативність ідей посилюється значним бонусним функціоналом. Окрім графічного движку та відмінної анімації, ігрові автомати Quickspin мають фріспіни, міні-ігри та секретні раунди, які позитивно впливають на загальний прибуток. Окрім цього, слоти оснащені новітніми технологіями безпеки. Потужні брандмауери, алгоритми SSL-шифрування тощо гарантують 100% захист транзакцій.

Популярні ігри Quickspin

Гравці найчастіше обирають 5-барабанні автомати з нестандартним геймплеєм. Найцікавішими серед них є:

  • Hidden Valley – цей апарат розказує історію про давнє тибетське місто Шангри-Ла. Барабани розміщені за структурою 3-4-4-4-3. Символи збираються в ланцюги на 40 фіксованих лініях. Бонусні функції – multiplayer wild з множником до х10, безкоштовні обертання з трьома героями-вайлдами та скатер-символ.
  • Big Bad Wolf створено на основі казки про трьох поросят. На 25 лініях виплат збираються комбінації з простих та унікальних символів. До прибуткових опцій належать множник та фріспіни з декількома рівнями.
  • Sinbad – пригодницький слот про знаного моряка. Має 40 активних ліній та незвичну структуру поля: по 3 символи розміщено на 1-му та 5-му барабанах, по 4 – на 2-му, 3-му, 4-му. Заробляти допоможуть раунди фріспінів, вайлд та скатер.
  • Royal Frog – ще один автомат за мотивами казки. У цьому разі про царівну-жабу. 40 ліній розміщені на фоні болота. Є раунди безкоштовних обертань зі збільшенням вайлдів, а також множники.
  • Pirates Charm – автомат на піратську тематику. Пригоди відбуваються на 5 барабанах та 243 лініях. Слот з унікальною графікою та захопливим музичним супроводом дозволить заробляти з допомоги фріспінів з липкими символами, wild та scatter. Тут також є постійно активна опція Mystery Charms Respins.

Як виграти в слотах

Для перемоги в іграх від Квікспін потрібно розбиратися в правилах та секретах пристроїв. Для ознайомлення з ними використовуйте тестовий режим. Він дозволяє без особистих витрат ознайомитися з функціоналом апарата. Після цього гра в платному режимі не буде здаватися складною.