Слоти від оператора Thunderkick

Компанія Thunderkick зі Швеції базується в Стокгольмі. Метою експертів студії є випуск нетрадиційних ігрових автоматів та іншого програмного забезпечення для онлайн-казино. Історія провайдера почалася в 2012 році. За цей період молодий виробник софту здобув популярність.

Популярні автомати виробника

Усі слоти

Незвичні ігри Thunderkick

На сьогодні портфоліо бренду складається лише з 30 азартних розваг. Наразі команда спеціалістів зайнята розробкою якісних автоматів барабанного типу. Їх цінують за яскравість графіки, нетривіальність ігрового процесу тощо.

Динамічність апаратів може здивувати навіть бувалих гравців, де в процесі гри змінюється задній фон чи інші компоненти. Також слоти відрізняються гумористичним підходом чи сарказмом сюжету. Тематикою виступають оригінальні теми типу Лас-Вегасу, давньої міфології, містики, тварин та іншого.

Не дивуйтеся, коли не знайдете звичних барабанів на полі. Виробник ігор Thunderkick часто змінює знайомий тип та структуру слотів. Символи в автоматах можуть вибухати чи згорати, вилітати з різних боків, випадати у вигляді водоспаду. Однак є й стандартні пристрої з класичним функціоналом.

Популярні ігри провайдера

Кожен реліз студії Thunderkick – найочікуваніша подія для її прихильників. Усі розробки вважаються топовими, тому виокремити найкращі з них складно. Проте розглянемо п’ять з них:

  • Sunset Delight – цей слот присвячений улюбленому десерту багатьох – морозиву. Саме його вигляд мають три барабани, а кульки різного морозива збираються в комбінації на п’ятьох лініях. Нестандартний апарат оснащений бонусною грою, фріспінами, вайлдом і скатером.
  • Pink Elephants присвячений найбільшим тваринам, які проживають в Африці, – слонам. Але тут вони рожеві й допомагають заробляти кошти на шести барабанах і 4096 активних лініях. Слот оснащений двома прибутковими опціями: фріспінами і бонус-грою. Також є вайлд та скатер.
  • Midas Golden Touch – ця гра розроблена за мотивами легенди про царя Мідаса, який допоміг знайти загубленого вчителя Діоніса, Силену. За це він отримав дар перетворювати будь-що на золото. Автомат з 15 лініями має безкоштовні обертання, вайлд, скатер, множник.
  • Esqueleto Explosivo – тематикою гри є День Померлих. На 17 лініях різноманітні черепки принесуть прибуток з множниками. У цьому допоможуть wild та скатер. Інших бонусів немає.
  • Flame Busters – ця модель відрізняється форматом графіки, яка повертає гравців у 80-ті. Якщо пам’ятаєте 8-бітні приставки, то зрозумієте, про що йдеться. Слот оснащений бонусною грою, фріспінами, унікальними символами та 243 лініями.

Як вигравати на ігрових автоматах Thunderkick

Щоб перемогти в будь-яких слотах провайдера, гравцям треба мати певний досвід. Автомати мають багато унікальних функцій та секретів, які складно зрозуміти на перших етапах. Тому спочатку варто протестувати демоверсії перед тим, як переходити то платного режиму. Також це допоможе без ризику перевірити доступні в інтернеті стратегії ставок, які наблизять вас до перемоги.